TASARIM HİZMETLERİ

Mobil uyumlu web tasarımları, işletmeye uygun logo tasarımları, kartvizit tasarımları, dergi ve katalog tasarımları, etkili PowerPoint slayt  sunum tasarımları, makrolu excel tablo tasarımları, sosyal medya için reklam ve banner tasarımları, sosyal medya danışmanlık hizmetleri, afiş ve poster tasarımları, etkili video klip tasarımları, web sayfalarının etkili kullanımı ve hedef kitlelere ulaşmasını sağlayacak SEO ve SEM destek hizmetleri gibi konularda sizlere de hizmet vermeye hazırız. Bizi arayın amacınıza uygun fizibilite çalışması yaparak size en uygun paketi hazırlayalım.

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Web sitesi  PC, Notepad, mobil telefonlar gibi her türlü cihaza uyumlu çalışabilecek şekilde planlayıp tasarımını yapıyoruz. Malumunuz üzere  günümüzde internet kullanımı akıllı telefonlar ile mobil kullanım daha da yaygınlaştı.

SEO & SEM Danışmanlık Hizmetleri

Web sayfalarınızı tasarlamakla iş bitmiyor, bunlara istediğiniz kitlelere ulaşmasını sağlamak, doğru zamanda doğru reklamı vererek istenilen kitleye ulaşmak da önemli. Bu konuda size tecrübemiz ve esnek bakış açımızla destek verelim.

Sosyal Medya Danışimanlığı

sosyal medyanın gücü çok arttı, bu kanallar üzerinden doğru reklam  işletmenizin tanınırlığı ve seçilmiş kitlenize ulaşmanız için oldukça etkili kanal. Size sosyal medya tasarımı ve danışmanlığı konusunda yardımcı olalım.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Logo bugün işletmenizin hem karakterini yansıtır hem de her şeyi onun üzerine inşa edersiniz, dolayısı ile ilk yapılacaklar listesi arasında ki yerini almış bir çalışmadır, ayrıca muhtelif grafik tasarımlarınız konusunda size hizmet veriyoruz.

Poster-Afiş-Kartvizit Tasarımları

İşletmenize yada şahsınıza yönelik, kartvizit, antetli belge, broşür, katalog, e-katalog, poster, afiş çalışmalarımız ile size hizmet veriyoruz.

PowerPoint Sunum Tasarımları

İş toplantıları, seminer, tez, ödevleriniz için herkesin beğeneceği slayt tasarımlarınızı bize yaptırın, tasarlaması bizden, sunumu sizden olsun.

Makrolu Excel Tablo Tasarımları

Maliyet, stok, satış, gelir-gider, maaş, kayıt listeleri, adres defterleri ve daha bir çok muhasebe tabloları ile her anı kontrol altına alın.

Etkili Video Klip Tasarımları

Etkili reklam yada tanıtım videolarınızı biz hazırlayalım, hem popülaritenizi arttırın, hem de etkili reklam yapmanın güzel sonuçlarına sahip olun.
Telif Hakkı © istif 2017. Tüm hakkı saklıdır.