DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Dış Ticaret pazar araştırması, müşteri portföyü oluşturulması, ikili anlaşmalar, ithalat süreçleri, L/C çeşitleri, Dahilide ve Haricide işlemler, Yurt dışı fuar organizasyonları, fuar teşviklerinden faydalandırma, devlet teşviklerinden faydalandırma hizmetleri, Yurt dışı ticari seyahat organizasyonları, Firma kuruluşu, KOSGEB kredi müracaatları danışmanlık hizmetleri.

İhracat & İthalat Danışmanlık

Müşteri portföyü oluşturmak için iş planı yapmak, yurt dışı ziyaretleri, anlaşmaların yapılması, ticari sürecin oluşturulması, ithalat ile ilgi sürecin oluşturulması.

Yurt Dışı Fuar Organizasyonları

Bireysel yada organizatörler vasıtası ile fuar katılımları, yerinde pazarlama ve satış için stratejilerin oluşturulması, gerekli teşviklerin alınması sürecinin  oluşturulması.

Banka Kredili İthalat İşlemleri

Yurt dışı alımlara doğru L/C nin açılması için gerekli süreçlerin takibi, İthalat için banka garantili  kredisi açılarak anlaşmaların sağlanması, tüm sürecin takibi hizmetleri.

KOSGEB Danışmanlık Hizmetleri

Yeni firma kurarken KOSGEB kredisi faydalanmak için eğitim desteği, iş planı oluşturulması desteği, diğer KOSGEB kredilerinden faydalanma danışmanlık hizmetleri.

Telif Hakkı © istif 2017. Tüm hakkı saklıdır.